Kurumsal

Kar Group Yapı

KarGroupYapı A.Ş

Gerçekleştirdiği prestijli konut projeleri ile İstanbul’un mimarisine artı değerler katan KarGrup Yapı A.Ş sunduğu inşaat kalitesiyle yatırımlarını en iyi şekilde değerlendirmek isteyenlere en doğru seçimleri sunmaktadır.


KarGrup Yapı A.Ş;  Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde, konut, işyeri, otel, okul, avm ve plaza projeleri ile faaliyetlerini yürütmektedir. KarGrup Yapı A.Ş;  konut sektörünü kaliteyi hedeflemiş ve fark yaratmayı başarmış bir kuruluştur.

1996 yılından bugüne sadece konut değil yaşam alanı oluşturma anlayışıyla yüzlerce kişinin yaşamına değer katarak,  müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi sayesinde sektöründe fark yaratarak büyümüştür.

KarGrup Yapı A.Ş;  teknolojiyi önemseyen, AR-GE faaliyetlerini destekleyen, kalite yönetim sistemine sahip, insan kaynakları politikalarını kurum ve insani değerler çerçevesinde profesyonelce ele alarak yürütmektedir. 

Konut, işyeri, otel, okul, avm ve plaza projeleri dışında Resmi Kurumların projelerine de imza atan KarGrup Yapı A.Ş,  güvenli hizmeti ile kurumların  ilk tercih ettiği firmalar arasında yer almaktadır.  

KarGroupYapı A.Ş
KarGroupYapı A.Ş

KarGroupYapı A.Ş

Detay